המסך המפוצל

הפיקניק המפוצל 8

הפיקניק המסורתי של המסך המפוצל חוזר!

מאת: המערכת

פורסם: 26-04-2011
28 תגובות

ביום העצמאות הקרוב שיחול ביום שלישי, 10.5.11, נקיים - כבכל שנה - מפגש פתוח לכל גולשינו - "הפיקניק המפוצל 8". כל גולשי האתר - ותיקים או חדשים - מוזמנים להגיע, להיפגש, להכיר, ליהנות. המפגש יתקיים בתל אביב בפארק ולנברג ברחוב ראול ולנברג ברמת החי"ל מול מתחם "מגדלי זיו". אנחנו נהיה שם החל מהשעה 12:00 כדי לתפוס מקום, מי שרוצה לבוא מוקדם - מוזמן, מי שלא - זה בסדר, אנחנו נשב בחושך, בקור, לבד. ונתחיל לבשל בסביבות 13:00.


המפגש הוא מפגש חברתי הפתוח לכל גולשינו. זו הזדמנות להכיר את האנשים שמאחורי הכינויים ולפגוש חברים חדשים. חברויות אמיצות ואפילו קשרים רומנטיים כבר נוצרו במפגשים הללו, אז הנה כבר כמה סיבות טובות לבוא (סיבות נוספות: אוכל, והרבה).


אז בואו לדבר על טלוויזיה טובה עם אוכל טוב וחברה טובה. זה כיף וזה קל ומגניב.


השנה, כמו בשנה שעברה, הנכם מתבקשים להביא פריט אחד (לפחות) מהרשימה הבאה. אם אתם מביאים חברים, כל אחד מהם מתבקש להביא פריט אחד (לפחות) מהרשימה:


סוג כלשהו של בשר כשר (המבורגרים, נקניקיות, שיפודי פרגית וכו')
טבעול/תחליף בשר
20 פיתות
תוספת (תפוחי אדמה, פשטידה וכדומה)
עוגיות/משהו מתוק/חטיף
4 בקבוקי קולה/ספרייט/פאנטה
4 בקבוקי דיאט קולה/דיאט ספרייט/משקה דיאטתי אחר
שישיית מים מינרלים
25 ש"ח (לכיסוי ההוצאות הנוספות)


גם בלי לדעת מי מביא מה, איכשהו כל שנה הכמויות מסתדרות ומתאזנות, אז אם כל אחד יביא מה שהוא הביא בשנים קודמות והחדשים יביאו דברים באקראי, הכול יסתדר. ככה זה בפיקניקים של המסמ"צ, הכול מסתדר ויש המון אוכל. ומצב רוח טוב, אל תשכחו מצב רוח טוב.


וכתמיד, מומלץ גם להביא שמיכות לשבת עליהן, משחקי חברה למיניהם, פריזבי, כדור, חרבות אור, כלבלבים, חתלתולים, תינוקות וכו'.