המסך המפוצל

הפינגר האינטראקטיבי

פינגר נסיוני ומיוחד לכבוד הפסח

מאת: המערכת

פורסם: 10-04-2011
37 תגובות

 


"לכבוד הפסח שהגיע כתבנו פילק..."


טוב אז לא באמת כתבנו פילק לכבוד הפסח, המסורת הזו שייכת לעולמות אבל מכיוון שרצינו לעשות משהו משלנו שיתאים לרוח התקופה חשבנו שיכול להיות נחמד לנסות משהו קצת שונה באתר.


אז מה דעתכם שבזמן שכולם מנקים או רואים טלוויזיה, אנחנו נתחיל להתעמק במתרחש בהגדה? הרי לפניכם קטע מההגדה שאנחנו מניחים שכולכם מכירים:


ועכשיו זו ההזדמנות שלכם להתעמק בסוגיה מה הופך אנשים לחכמים, לרשעים, לתמים ולכאלה שאינם יודעים לשאול בעיניכם. וכשאנחנו אומרים 'אנשים' אנחנו מתכוונים כמובן לדמויות טלוויזיוניות.


הרעיון הוא כזה: אנחנו נביא לפניכם רשימה של דמויות טלוויזיוניות שלדעתנו נכנסות לאחת הקטגוריות. אתם תרכיבו מתוכם (אתם יכולים כמובן גם לגוון ולהציע דמויות שלא מופיעות כאן) את הרביעייה שלכם. מבין הרביעיות השונות שאתם תרכיבו ייבחרו אלה שיהוו את התשובות לסקר שיפורסם בערב החג, וישאר שם עד סופו.
מוכנים?


חכמים:
האוס ("האוס")
בונז ("בונז")
ליסה סימפסון ("הסימפסונים")
המנטליסט ("המנטליסט")
ג'ונתן קריק ("ג'ונתן קריק")
הונג ("המלך סאן")
 
רשעים:
קרטמן ("סאות'פארק")
בנדר (פיוצ'רמה)
איש הסיגריות ("תיקים באפלה")
דקסטר ("דקסטר")
טוני סופרנו ("הסופרנוס")
השטן ("ריפר")
 
תמים:
עבאד ("קומיוניטי")
מאט סורנסון ("אורות ליל שישי")
הירו ("גיבורים")
פיבי ("חברים")
נד ("החיים על פי נד")
שלדון ("המפץ הגדול")
 
שאינם יודעים לשאול:
ג'ואי ("חברים")
ריף ("מלקולם באמצע")
קלי בנדי ("נשואים פלוס")
ג'ייסון ("דם אמיתי")
לויס ("לויס וקלארק")
ריבר ("פיירפליי")ואם אתם שואלים עכשיו (כי אתם כמובן יודעים לשאול) "אבל רגע, איפה כל החכמים והרשעים והתמים ואלה שאינם יודעים לשאול מהבאפיוורס?", נאמר לכם - בחרו את הרביעיות שלכם מהסדרות של ג'וס והתשובות שלכם יהוו את הבסיס לפינגרטיפ של פסח. והסיבה לכך שלא ראינו צורך לספק לכם כאן אפשרויות לבחירה היא שכשזה נוגע לבאפיוורס, אתם לא תדעו לספק את כל האופציות לבד שהרי כמו שנאמר בהגדה ונכתב על הלוח  כולנו חכמים, כולנו נבונים...