המסך המפוצל

מתנה מתנה מתנה לחג

המסך המפוצל מאחל לכל גולשיו שנה טובה ומתוקה, ומעניק גם השנה שי צנוע לחג - את לוח הסדרות השבועי של עונת הסתיו הקרבה.

מאת: המערכת

פורסם: 05-09-2010
10 תגובות

חגי תשרי בפתח, ריח של סתיו באוויר, האמי מאחורינו, הסדרות הנהדרות שלנו חוזרות, וכולם מתכוננים לחגוג את ראש השנה! ועוד דבש עם תפוח! ועוד דבש עם תפוח!

זה הזמן לאחל לכל גולשינו שנה טובה ומתוקה, ומי יתן והשנה הקרובה תהיה שנה מצוינת של טלוויזיה, טובה יותר, משובחת יותר, ועם עונות, פרקים, סדרות, דמויות, עלילות וכו\' שכיף לצפות בהן.

לכבוד השנה החדשה, המסך המפוצל שמח להעניק לכם, גולשיו היקרים, מתנה שימושית: לוח סדרות שבועי להדפסה, של עונת הסתיו שמתחילה בארה\"ב ממש בימים אלו. לוח, אותו תוכלו לתלות בבית או במשרד ותמיד לדעת באיזה יום אתם צריכים לבקש מהדודים באמריקה איזו סדרה. הלוח הוא לוח יחודי מסוגו בעולם, מעבר לכך שהוא היחיד מסוגו בעברית, הוא גם היחיד שמרכז בצורה כזו את הסדרות הטובות ו/או הפופולריות מכל רשתות השידור והכבלים.


לחצו להורדה

כמובן, כמות הרשתות והכבלים מאוד גדולה ויש הרבה סדרות, אז המדריך הוא מקיף, אך אתם מוזמנים להוסיף את הסדרות האהובות עליכם או להוריד את אלה שלא מעניינות אתכם, על גבי הלוח לאחר ההדפסה (או לפני, למי שיש עורך מתאים ואז גם לשחק עם תמונות). כמו כן חשוב לציין שהמידע רוכז מהאתרים השונים של גופי השידור ולכן נתון לשינויי מצבי הרוח וגחמות האולפנים. בכל מקרה זו הרשימה המקיפה ביותר שתוכלו למצוא בכל מקום שהוא, אז תהנו!


מידע על הסדרות הרצות והחדשות של הרשתות ניתן למצוא כאן בכתבות האתר:NBC, CW, ABC, CBS, FOX


וגם בשאר הכתבות, בפורומים ובמערכת הסדרות.
ואל תשכחו שאנחנו גם מחלקים כרטיסים במתנה לפסטיבל אייקון שיערך בסוכות הקרוב.
שתהיה לכולנו עונת סתיו משובחת, טלויזיה נהדרת, שנה טובה ונפלאה, וגמר חתימה טובה!