המסך המפוצל

ראשון 9/12/07

ER, הופעת בכורה, קורי עכביש, משפחה במנוסה, רוצחים, כלבוטק, אחר הצהריים של פורענות. ב-HOT: הגברים של שדרות מדיסון, המושכים בחוטים, תרבות הקניות, ניצוצות בין כוכבים, מחשבות פליליות, אמריקן בודי שופ, השדים של דרזדן. ב-yes: הפמליה, המלחמה, העשב של השכן, סקרבס, הנפילים, אל תספרו לאמא.

מאת: yaddo

פורסם: 08-12-2007
2 תגובות
היום בטלוויזיה

12:20, חתול תעלול, HOT FUN.
עם מייק מאיירס, אלק בולדווין.

14:30, הנפילים, ערוץ הילדים ב-yes.
עונה שניה. שוב ב-19:45.

15:11, מיקיבו ואני, yes1.

17:00, התנין, yes3.
של נני מורטי.

17:49, ג'ארהד, yes4.
עם ג'ייק ג'ילנהול, ג'יימי פוקס.


פרק 2.

18:54 קסם הנעורים, yes3.
שני החלקים של המיני-סדרה האיטלקית המקסימה ברצף (קצת יותר משש שעות).


עונה 1, פרק 6.

19:52 סוריאנה, yes4.
עם ג'ורג' קלוני, מאט דיימון.

19:55, מרדף חצות, HOT ACTION.
עם רוברט דה נירו.

20:05, גלאפגוס, ערוץ 1.
שידור נוסף יומי לסדרת הטבע, שלושה פרקים.


עונה 12 שמגיעה סוף סוף ונשרפת בשידור יומי. למרבה המזל, לא שני פרקים בכל פעם כפי שגרס הקומוניקט לפני כחודש.21:00 כלבוטק, ערוץ 2.


עונה 6, פרק 17.


פרק 6.

21:16 משפחה במנוסה, HOT3 / yes Stars 3.
עונה 1, פרק 6.

21:30 משפט וצדק, yes Stars 2.
עונה 1, פרק 7.

21:30 אמריקן בודי שופ, XTRA HOT.
עונה 1, פרק 8.


הפעם:

21:30, אין כמו בבית, yes1.
עם מתיו מקונוהי, שרה ג'סיקה פרקר.

21:30, יום ראשון הגדול, HOT DRAMA.
עם אל פקינו (פעם ראשונה), קמרון דיאז.


מחקרים חדשים מציעים כי על השימפנזים להיות מסווגים מחדש תחת המין האנושי. לסיווג זה עשויה להיות השפעה עצומה: לא עוד ניסויים על שימפנזים, לא עוד שימפנזים בגני חיות, חסל סדר ניצולם בכל דרך שהיא. הוא עשוי אף לרמוז כי מגיעות להם זכויות אנוש. ככל שמצביעים המחקרים על קרבתנו המשותפת להם, הדילמה המוסרית גדלה. הסרט מביט במדע ובסוגיות הכרוכות בתגליות המרעישות בתחום. המסע לחקר המשותף לנו עם קופי-האדם האלו מובא כקמפיין לא מדעי בעליל, בתחילתו לפחות, המבקש להצהיר, "שימפנזים הם גם אנשים". האומנם יש אמת בקביעה זו?
סרטם של צביה קרן ומיכה לבנה. "החברה הישראלית אינה אלא קורי עכביש שייקרעו תחת המתקפה של החיזבאללה" (חסן נסראללה, 5.7.2006). מלחמת לבנון השנייה כפי שתועדה בחזית האזרחית שלה מקרוב ומבפנים במסע שנועד לבדוק בתחילת המלחמה האם נסראללה צדק באבחנתו את החברה הישראלית ובסופה הוא חושף את רשת החיבורים העדינה והבלתי אפשרית של שכול, מלחמה, דילמת חילופי השבויים וכושר העמידה הנפשי והפיזי של העורף הישראלי. צביה קרן, כתבת טלויזיה ותיקה מהיישוב תמרת בעמק יזרעאל, יוצאת לצלם סרט על הקורה בערים ובישובים שבחזית הגבול הצפוני של ישראל לאורך המלחמה. תוך כדי מסעה עולה שוב ושוב שמו של סמיר קונטאר - חסן נסראללה מבקש לשחרר אותו בתמורה לחיילים החטופים. קונטר יושב בכלא הישראלי מאז שרצח לפני כ-25 שנה בנהריה את דני הרן ושתי בנותיו יעל ועינת ז"ל. צביה נשואה לברוך, אחיו של דני הרן ז"ל. את אירועי המלחמה שצביה מתעדת מלווה שוב ושוב סיפורה האישי, והטראומות של ההווה מתערבבות עם הטראומות של העבר.

21:40 אחר הצהריים של פורענות + מבוסס על סיפור אמיתי, ARTE.
הראשון עם אל פקינו (פעם שניה) והשני הוא סרט תעודה המתחקה אחר הסיפור האמיתי שעל פיו נכתב הסרט.


עונה 4, פרק 8.


עונה 1, פרק 2.


בכורה ארצית לאפוס בארבעה-עשר פרקים מאת קן ברנס, יוצר סדרת התעודה המונומנטלית "ג'ז". המלחמה היא סדרה היסטורית החוקרת את האירועים שהובילו את העולם למלחמת העולם השנייה מתחילתה ועד לסיומה. השילוב בין קטעי ארכיון נדירים לראיונות חדשים מציע נקודת מבט בלתי שגרתית המנתחת את האינטרסים של המעצמות, שהחליטו ללבות את המשכה של המלחמה בכדי להטיב עם האינטרסים הכלכליים של עצמן ועם כוחות השוק שדרשו עוד. פרק הפתיחה של הסדרה השיג אחוזי צפייה מרשימים של לא פחות מ-17.5 מיליון צופים. מבקרי הטלוויזיה אשר היללו את הסדרה, זקפו זאת לזכותה של הרלוונטיות של היצירה ולזכות האנלוגיה שיוצר ברנס למצבה הנוכחי של ארה"ב, ולדלדולה של ההנהגה שלה אשר ספק אם הייתה עומדת באתגרים שזומנו לאמריקה לפני יותר משישים שנה.22:00, מלך העקרבים, yes2.
עם דה רוק.

22:00, התרסקות, yes4.
של פול האגיס, עם סנדרה בולוק, ג'יימי פוקס, טרנס האוורד.

22:00, קיס קיס באנג באנג, HOT ACTION.
עם רוברט דאוני ג'וניור, ואל קילמר.

22:00, עיר האלוהים, HOT PRIME.


עונה 3, פרק 3.

22:45, השדים של דרזדן, Xtra HOT.
עונה 1, פרק 7.


פרק 2: קולומביה.


פרק 2.

23:40, פני צלקת, HOT ACTION.
עם אל פקינו (פעם שלישית).

0:05, אדפטיישן, HOT DRAMA.
של ספייק ג'ונז על פי צ'ארלי ודונלד קאופמן.

2:25, טקסי, HOT ACTION.