המסך המפוצל

שלישי 4/12/07

האלבומים הגדולים, החיים זה לא הכל, ניצבים, סקסונדייל, פלקון ביץ`. ב-HOT: המדריך להורים המתחילים, המושכים בחוטים, ניצוצות בין כוכבים, קוד לבוש, מלון בבילון. ב-yes: גיבורים, אני אוהב את ניו יורק, מסגד קטן בערבה, מספ7ים, הרווק, מתערבים, הבטן הרכה שלי.

מאת: yaddo

פורסם: 03-12-2007
3 תגובות
היום בטלוויזיה

16:15, הכל מואר, yes1.
עם אלישע ווד.

17:50, סהרה, HOT ACTION.
עם מתיו מקונוהי, פנלופי קרוז.


הפעם: קורין אלאל באלבומה הראשון, הנושא את שמה.18:05, מלחמת השדים הגדולה, HOT PRIME.
של טקאשי מייקה.

18:16, מבאולינג לקולומביין, HOT סרטים.
של מייקל מור.

18:25, מעודדות צמודות, HOT FUN.

19:00 הלוחשת לרוחות, STAR WORLD.
עונה 1, פרק 11.

19:49, מכתבי אהבה של אבא, yes1.
עם זואי דשאנל, וויל פרל.

19:50, מכתבי אהבה של אבא, HOT DRAMA.
עם זואי דשאנל, וויל פרל. שוב באורח פלא משדרים כן והוט את אותו הסרט (שאינו בבכורה) באותו יום ובאותה שעה.

19:50, אויב בשער, HOT ACTION.
עם ג'וד לאו אד האריס כצלף רוסי וצלף גרמני המנסים לחסל זה את זה על רקע הקרב על סטלינגרד במלחמת העולם השניה (משני צדי המתרס, פעם ראשונה).

20:05, תקרית בלוך נס, HOT FUN.
מוקומנטרי עם הבמאי וורנר הרצוג.

20:18, האויב שבפנים, yes2.
עם מילה ג'ובוביץ'.


עונה שניה לאחת מסדרות התעודה המצליחות בארצות הברית, הזוכה להמלצות קבועות בתוכניתה של אופרה ווינפרי ומציגה את כוחו של הטיפול הפסיכולוגי הקרוי "התערבות". בכל פרק פוגש הצופה גיבור אחד או שניים הסובלים מהתמכרות כלשהי (לסמים, תרופות, קניות, אוכל, סקס ועוד). במהלך החצי הראשון של הפרק מתלווה המצלמה לשגרת יומו בחצי השני היא מתעדת את תהליך ההתערבות שעורכים לו חבריו, קרובי משפחתו והפסיכולוג המנחה בתקווה שזה יכיר במצבו ויפנה לטיפול.

21:00, אחים ואחיות, STAR WORLD.
עונה 1, פרק 6.

21:15 אני אוהב את ניו יורק, yes Stars 1.

21:15 פלקון ביץ', HOT3 / yes Stars 3.
עונה 2, פרק 8.


עונה 2, פרק 4.


הפעם: רוני בראון, המלחין והמפיק המוסיקלי שמשמש כמנכ"ל חברת התקליטים הליקון, כולל התייחסות למקרה ג'קו.


עונה 1, פרק 9.

21:30, נ.ב. אוהב אותך, yes1.
עם טופר גרייס, לורה ליני.

21:30, בנעליה, HOT DRAMA.
עם קמרון דיאז, טוני קולט.


בימינו קוד הלבוש הופך יותר ויותר חשוב, כך נדמה. הסרט מטופף בעקבות העשירים והמפורסמים של ברלין, פריז ורומא, מתייעץ עם נשות חברה, מדענים, מעצבים ועורכי מגזינים, ומראיין דמויות מפתח כגון ויקטואר קסטלן, בעברה ה"מוזה" של קרל לגרפלד וכעת מעצבת ראשית ב"דיור" בפני עצמה; פרנסלין פראט, הגברת הראשית של "ווג"; פיירו טוסי, מעצב התלבושות האגדי של הבמאי לוקינו ויסקונטי; וצעירים מטורזנים אחרונים בבולוניה, המנסים להחיות עידן שהיה ואיננו. אלה מספרים כיצד גילו את התורה הנסתרת של קוד הלבוש, וחולקים את עצותיהם: טריקים לשנן וקטסטרופות שעדיף למנוע.21:45, פחד ותיעוב בלאס וגאס, HOT FUN.
עם ז'וני דפ (פעם ראשונה).

22:00, האיש שבפנים, HOT ACTION.
עם דנזל וושינגטון, קלייב אוון, ג'ודי פוסטר. אויב בשער + האיש שבפנים = האויב שבפנים?

22:00, שטח הפקר, HOT PRIME.
בגבול שבין בוסניה וסרביה, שני חיילים פצועים משני הצבאות הלוחמים מוצאים את עצמם לכודים באותה שוחה (משני צדי המתרס, פעם שניה).


עונה 1, פרק 5.

22:00 הרווק, yes Stars 1.


עונה 1, פרק 6.

22:00 מלון בבילון, Xtra HOT.
עונה 2, פרק 2.

22:00, אמלי, yes3.
עם אודרי טוטו.

22:00, סהרה, yes4.
עם מתיו מקונוהי, פנלופי קרוז.


האם כל אשה סובלת ברמה כזו או אחרת מהפרעות אכילה? אליען לזובסקי, שביימה את הסרט הלז, סבורה שכן. כקורבן של הפרעות בולימיה, היא מכירה נשים רבות, רגילות בהחלט, המנהלות יחסים כפייתיים עם האוכל שלהן. הן אינן מקיאות או בולסות ללא הפסקה אך כל ביס עדיין גורר מבחינתן ייסורים וצורך לתת דין וחשבון. כיצד הגיעה האישה הישראלית למצב שכזה, האם מדובר בתסביך יאפי או שמצב זה מתקיים גם בפריפריה? אולי מדובר בכלל באשמתה של האם היהודיה? ומדוע אין לכל זה פתרון? שם הסרט כל כך מעולה ומתבקש עד שמוזר איך אף אחד משלל הסרטים שעוסקים בנושא הזה לא השתמש בו.22:10 החיים זה לא הכל, ערוץ 2.
עונה 6, פרק 10.


עונה שניה לסדרה של ערוץ סאנדנס האמריקני שמפגישה כמה מן הכשרונות החשובים של זמננו, תריסר אם לדייק, לשיחה אחד על אחד בכדי לחקור את תשוקותיהם המשותפות. בין היתר בעונה הנוכחית: קוונטין טרנטינו פוגש את פיונה אפל, פול סיימון את לורן מייקלס ודייב שאפל את מאיה אנג`לו. ששה פרקים בשידור יומי. בפרק הראשון: הרקדן המהולל מיכאיל ברישניקוב נפגש עם ידידתו אליס ווטרס, בעלת מסעדת "שה פניס" המפורסמת בברקלי , שהייתה מחלוצות השימוש במזון אורגני עונתי שנקנה מיצרנים מקומיים. השניים מסיירים במרכז האמנות החדש שברישניקוב הקים בניו יורק, שבו נפגשים אמנים צעירים מתחומים שונים ועובדים בחללים השונים בחינם. הם נפגשים גם בפרויקט של ווטרס, "חצר בית הספר האכילה", שבו מגדלים בחצר בית הספר את הירקות שהילדים אוכלים.

22:25 מספ7ים, yes Stars 2.
עונה 3, פרק 17.


עונה 1, פרק 5.

0:05, ממעמקי הגיהנום, HOT ACTION.
עם ז'וני דפ (פעם שניה), הת'ר גרהם.

1:49, פרחים שבורים, yes3.
של ג'ים ג'רמוש, עם ביל מאריי.