שבת, 28/8/04
חוזרים לסוף הדרך, שיעור מולדת, נשואים עם הורים, סודות החיים, המירוץ למיליון, פגישת מחזור, האתגר: ג`ונגל, משחק הצבאים, חלום אמריקאי, החצי האפל, החלק החותם של 10.5 בסולם ריכטר, ג`נט ג`קסון בסטרדיי נייט לייב ונפרדים מהמפעיל. סרטי HOT: ונילה סקיי, הגורו, הרעים שוב טובים. סרטי yes: השתול, צורה לאהבה, פרידה
מאת: assafTV
פורסם: 27-08-2004
14 תגובות
קצר ולענין
חמש התכניות הבולטות של הערב:
סדרת רכש קומית חדשה בערוץ 2! בוטלה אחרי עונה כמובן.
לאלו מכם שמעדיפים את הריאליטי שלהם במבטא בריטי.
ווף!
תלמידו של היצ'קוק סיים את הכיתה בהצטיינות.
יהיה הפי-אנד? כמובן. עד ההמשך, "11".
סיטקומים לשבת בבוקר, ערוץ 3.
07:01 האמת העירומה (שני פרקים). 07:52 פרקר לואיס (שני פרקים). 08:42 נני (שלושה פרקים).
08:55 אזור הדמדומים, ספייס.
ארבעה פרקים ש.ח. ושוב ב-17:10, 01:40
09:00 משפחת ת'ורנברי, יסבבה.
הסרט המבוסס על הסדרה מערוץ ניקולדיון.
10:00 שחק אותה סטרייט, REAL.
5 פרקי השבוע בש.ח. ושוב ב-18:20.
10:26 פוקהונטס, יסבבה.
סוף שבוע עם זאב רווח ב- קולנוע ישראלי.
10:35 מופע הקולנוע של זאב רווח.
11:20 חגיגה בסנוקר.
13:05 צ'ארלי וחצי.
14:50 רק היום.
16:35 טיפת מזל.
18:35 אדון לאון.
20:25 גונב מגנב פטור.
22:00 פעמיים בוסקילה.
10:40 יורקת האש 2, ספייס.
מיני סדרה חלקים 1+2 ש.ח. ושוב ב-19:00, 03:25
11:47 סוס פרא, יסבבה.
12:45 כה רחוק, כה קרוב, פריים.
סרטו של וים ונדרס, המשך ל"מלאכים בשמי ברלין".
13:00 רוזוול, סטאר וורלד.
13:10 כוכב נולד, ערוץ 1.
לא, לא הכוכב הנולד עם ה-SMSים, אלא זה הקולנועי, עם ג'ודי גארלנד.
14:00 מלאך שחור, סטאר וורלד.
14:10 עדן לנצח, REAL.
5 פרקי השבוע בש.ח. ושוב ב-22:30.
14:40 אנטרפרייז ערוץ 10.
עונה 2, פרק 13 (39): "עלות השחר" ש.ח.
15:07 טיטאן A.E., סרטים.
16:00 סיפורי הוליווד: הת'ר לוקלייר, E!
16:00 פרוייקט איקס, סטאר וורלד.
16:10 מאד טי.וי, ביפ.
תכניות השבוע בש.ח.
16:31 פיתוי קטלני, 2.
ניקול קידמן, מאט דיימון.
16:33 טאץ' עליז לסטרייט שיעיז, ערוץ 3.
הסטרייט השבועי: ג`ון ורדי ש.ח.
17:00 זיווגים, סטאר וורלד.
פרק 8: "ארוחת הערב שלי בגיהנום". ושוב ב-21:30.
17:24 הטופ-מודל הבאה, ערוץ 3.
פרק 7: "הנערות שמתפשטות" ש.ח.
17:30 פשוט נהדרת, סטאר וורלד.
ספיישל: "הסיפור של 'פשוט נהדרת'". ושוב ב-22:00.
In-Laws. סדרה קומית חדשה, בהפקת קלסי גראמר ועם בוני סומרוויל, ג'ין סמארט, דניס פארינה. הסדרה שרדה עונה אחת ב-NBC בעונת 2002/3. פרק 1.
17:50 את מטורפת / אתה חתיך, 1.
17:50 לחיות בתמונות, דרמה.
פרק 1: 8 מתמודדים יבחרו מתוך 16 הרפתקנים צעירים, המתמודדים על ההזדמנות לחיות בג'ונגל בבורנאו. המתחרים יעזרו להחזיר אורנג-אוטנים שנמצאים בסכנת הישרדות, לטבע וימודדו עם נחשים ועכבישי טרנטולה.
18:19 עדות עיוורת, 2.
עם אייג'נט הוגו וויבינג והגלדיאטור ראסל קרואו.
18:40 פגישת מחזור, ערוץ 10.
פרק 4.
19:00 מכושפות, ערוץ 3.
עונה 5, פרק 13 (101): "ביקור בית" ש.ח.
19:10 שולחן לחמישה, ערוץ הילדים.
עונה 5, פרק 9 (102): "מתנות" ש.ח.
19:10 משפחת סימפסון, ביפ.
פרקים 223-226 ש.ח.
19:31 קייט וליאופולד, 1.
פרק 2.
19:35 סטיוארט ליטל, סרטים.
עונה 2, פרק 9 (34): "הפרידה הארוכה".
19:51 בלאק הוק דאון, 4
20:00 בולדוג, ערוץ 8.
20:50 בעקבות בולדוג.
20:00 האחיות מגדלנה, 3.
ערב מחווה לבמאי ברייאן דה פאלמה ב-MGM
20:20 קארי.
22:00 התפוצצות.
23:45 לבוש לרצח.
20:30 שני גברים וחצי, ערוץ 10.
פרק 15: "Round One to the Hot Crazy Chick, חלק א'".
20:30 פופקורן, +yes.
פרק 4 ש.ח.
20:32 רוזוול, ערוץ 3.
עונה 3, פרק 5 (48): "שליטה".
שבוע לאחר הסיום, נפגשים 24 המתמודדים למפגש מסכם.
20:50 מלקולם באמצע, ביפ.
עונה 4, פרק 9 (72): "סבתא תובעת" ש.ח.
21:10 מלון אדלווייס, ערוץ 8.
21:15 הסניגור, ערוץ 3.
עונה 3 פרק 6 (51): "בואי נבלה יחד את הלילה".
חלקה השני והאחרון של המיני-סדרה על רעידת אדמה שמזעזעת את ארה"ב. עם קים דלייני, בו ברידג'ס.
21:15 באפי קוטלת הערפדים, ביפ.
עונה 6, פרק 9 (109): "מרוסקת" ש.ח.
21:25 סטריינג', +yes.
פרק 5 ש.ח.
מצעד הקומדיות ב-BBC PRIME.
21:30 פתוח ברציפות.
22:00 הכומר מדיבלי.
22:30 פשוט נהדרת.
עם רייצ'ל ווייז וה"חבר" השביעי פול ראד.
לפני כן, ב-19:30 תשודר הגרסה המקורית "פקח את עיניך".
22:00 המפעיל, ערוץ 3.
פרק 16 ואחרון: "הנפילה הגדולה".
החל מהשבוע הבא - העונה השלישית של "המגן".
22:00 פרידה, 3
22:00 הרעים שוב טובים, אקשן.
עם קולין פארל.
22:00 בוקר טוב הורוסקופ, פריים.
22:00 השופט, ספייס.
22:05 עוד סקס ישראלי, ערוץ 8.
הרייטינג של המין.
22:05 הדרבי הגדול, ביפ.
עולים חדשים מול צברים.
והערב תשודר הדרמה: פרצוף של פוקר.
עם אל פאצ'ינו, קולין פארל.
עונת 2003/4: ג'נט ג'קסון באה להנחות, לשיר ולחלוץ שד בפרודיה עצמית.
22:30 הבריחה מהמבצר 2, סרטים.
22:40 משחק הצבאים, ערוץ 10.
22:45 החצי האפל, ערוץ 3.
עונה 2, פרק 17 (30): "ההר".
22:45 רוצח במשרה זמנית, AXN.
עם לארה פלין בויל.
22:50 דאבל דייט, ביפ.
23:20 סודות החיים, ערוץ 2.
עונה 2, פרק 4 (26): "רוח רעה".
23:20 עיר החטאים, +yes.
עונה 3 פרק 4.
23:25 הגורו, פאן.
23:30 רחובות של תקווה, ערוץ 3.
עונה 2, פרק 16 (36): "יוצאים".
23:35 החטא ועונשו, ביפ.
23:35 מטאל ג'קאט, אקשן.
23:40 ליידי נץ, ספייס.
00:00 מקושרים, BBC PRIME.
שני פרקים ברצף.
00:04 לשבור את הגלים, סרטים.
00:15 המלון של פולטי, ערוץ 2.
פרק 9 ש.ח.
00:30 אלי נגד העולם, ביפ.
00:45 אלוהים גדול, אני קטנה, ערוץ 10.
עם אודרי טוטו.