המסך המפוצל

כוכב נולד - השלישייה השביעית

נותר עוד מקום בטוח אחד בחצי הגמר. למי הוא שמור? לאוריאל, לאחים, או לחגית?

מאת: ברק דיקמן

פורסם: 27-06-2004
23 תגובות
הבטחתי לעצמי שאני אנסה להתאפק, אבל קשה לי. לא כל יום אני מוצא את עצמי במצב בו הדבר שאני אומר מזה כחודשיים לכל מי שרצה להקשיב לי וגם למי שלא כל כך רצה, מתברר כנכון. אז הרשו לי להיות מעט ילדותי, לפחות בפיסקה הבאה, טוב?

אמרתי לכם! נה נה נה נה נה! In your face! כל אותם סקפטים (עוד באירופה), אלה שאמרו לי "מה אתה מוצא בה בכלל?", אלה שלא הבינו למה אני משגע אותם יום, יום וליל, בנוגע לפייבוריטית הפרטית שלי ב"כוכב נולד 2", יכולים ללכת ולחפש ת'חברים שלהם. באותה הזדמנות הם יכולים לקחת איתם את סשה. זה לא שאני שונא את סשה, חלילה. אני פשוט לא מוצא בה את מה שכולם מוצאים בה. עדי כהן, אנשים, היא הדבר שהכי מצליח להתקרב למה שעשתה לי נינט בעונה הקודמת.

אז הנה, הוצאתי את זה.

רק 13% מהמשתתפים בתחרות "מלך הכוכב" האמינו שהבחורה מעומר תצליח לעשות את זה. את מספר הנקודות הרב ביותר השיגה Slayeret bojarsky, שעשתה את זה בענק עם 43 נקודות מתוך 44 האפשריות, דבר שהקפיץ אותה מהמקום ה-67 ל-50. homer, משתתף אלמוני במיוחד, צבר 39 נקודות וזינק מהמקום ה-24 למקום השמיני. כנראה בזכות החזרה של הסימפסונים אל לב הפריים-טיים (החל ממחרתיים, בימי שלישי, בשעה 20:00, בערוץ 1).

ומה קורה בצמרת? ובכן, היא - כרגיל - בוערת. המנה החמה של בוסקו עודנה במקום הראשון, כשרד פיש נושף בעורפו עם ארבע נקודות פחות. שמונה נקודות אחר כך ממתין הטיימר בסבלנות, כשבעקבותיהם, עם רק נקודה אחת פחות, ניצבת talrv.

אל המקום החמישי טיפס עוז, שניצב קודם לכן במקום השביעי. לעוז יש שתי נקודות פחות ממה שיש לטל, ובסך הכל רק 15 נקודות פחות מלבוסקו. השכן של חזיז, שכבר ידע ימים יפים יותר, נמצא במקום השישי, במרחק של חמש נקודות, ו*מור* שביעית עם נקודה אחת פחות.

שירלי לילו, שהיתה הפייבוריטית של רוב המנחשים (יותר מ-63% ניחשו שהיא תהיה זו שתעלה), סיימה במקום השני בהפרש של 29,997 מעדי כהן. 55% מהמנחשים צדקו בנוגע להפרש. סך כל הקולות עמד על 290,688, שזה פחות מסך הקולות שנצבר בתוכנית השלישיות הרביעית. 24% צדקו בנוגע לסכום הקולות. רק 11% צדקו גם בנוגע להפרש וגם בנוגע לסכום.

הראשונה שהוכרזה היתה שירה, שסיימה במקום השלישי. אף אחד מחברי השלישייה האחרונה לא ליווה אותה (אבל אוריאל שאלתיאל אכן ליווה את שירלי לילו), שניים מבין חמשת העולים לחצי הגמר דווקא כן ליוו אותה - יעל שחר והראל סקעת, ומספר הקולות שקיבלה היה גבוה מ-118,000.

אף מתמודדת לא לבשה שמלה אדומה או שתי צמות, אבל שני שירים הכילו את המילה "למה". גם השיר של שירה חן, "הימים שלנו", של "היהודים", שמכיל את השורה "ואם יש שם אל אחד, אז אני לא יודעת למה", ומה שיותר חשוב - גם השיר שביצעה עדי כהן, "שבתות וחגים", שמכיל את השורה "למה אני מתאהבת תמיד במה שאי אפשר".

להלן הטבלה המעודכנת של המשתתפים בתחרות "מלך הכוכב"

התוכנית הבאה תשודר דווקא ביום רביעי הבא, ה-7/7/04 והוא יציג את השלישייה האחרונה: אוריאל שאלתיאל, האחים צנחני וחגית נדרי.מלך הכוכב - שלב השלישיות השביעי
מי יעלה לשלב חצי הגמר ומי יסיים שני ויעלה לשלב גלגל ההצלה?

32 נקודות למי שצדק גם בזהות המנצח וגם בזהות המקום השני.
18 נקודות למי שצדק רק בזהות העולה לחצי הגמר.
13 נקודות למי שצדק רק בזהות המקום השני.
8 נקודות למי שהחליף את המקום הראשון עם המקום השני.
3 נקודות למי שינחש שהמתמודד שסיים ראשון, יסיים שני, ולמי שינחש שמתמודד שסיים שני, יסיים ראשון.


1. מי יעלה לחצי הגמר?
האחים צנחני
אוריאל שאלתיאל
חגית נדרי

2. מי יסיים שני ויתחרה על גלגל ההצלה?
האחים צנחני
אוריאל שאלתיאל
חגית נדרי

3. מה יהיה ההפרש בין המקום הראשון למקום השני (כולל הצבעות תמורת משחקים באולפן. אוריאל והאחים צברו 1000 קולות כל אחד בתוכנית של מוצאי שבת האחרונה. שווי השאלה: 4 נקודות).

בתוכנית הראשונה עמד ההפרש בין יעל שחר, שסיימה ראשונה, לבין מיכל רשף, שסיימה שנייה, על 5,211 קולות.
בתוכנית השנייה עמד ההפרש בין הראל סקעת, שסיים ראשון, לבין שמעון טפטה, שסיים שני, על 65,137 קולות.
בתוכנית השלישית עמד ההפרש בין הראל מויאל, שסיים ראשון, לבין חנה גור, שסיימה שנייה, על 82,379 קולות.
בתוכנית הרביעית עמד ההפרש בין ציפי משהיד, שסיימה ראשונה, לבין מיקה שדה, שסיימה שנייה, על 10,524 קולות.
בתוכנית החמישית עמד ההפרש בין סשה גרישקוב, שסיימה ראשונה, לבין ג'קי טולדו, שסיים שני, על 72,214 קולות.
בתוכנית השישית עמד ההפרש בין עדי כהן, שסיימה ראשונה, לבין שירלי לילו, שסיימה שנייה, על 29,997 קולות.
א. פחות מההפרש שבתוכנית הרביעית.
ב. יותר מההפרש שבתוכנית הרביעית, אבל פחות מההפרש שבתוכנית השישית.
ג. יותר מההפרש שבתוכנית השישית, אבל לא יותר מ-50,000 קולות.
ד. יותר מ-50,000 קולות

4. מה יהיה סך כל ההצבעות? (לא כולל הצבעות שיינתנו תמורת משחקים באולפן. סך כל ההצבעות בתוכנית הראשונה היה 181,971. בתוכנית השנייה: 311,977. בתוכנית השלישית: 258,779. בתוכנית הרביעית: 319,858. בתוכנית החמישית: 257,300. בתוכנית השישית: 290,688. שווי השאלה: 2 נקודות).
א. פחות ממספר ההצבעות שבתוכנית החמישית.
ב. יותר ממספר ההצבעות שבתוכנית החמישית, אבל לא יותר מ-285,000.
ג. יותר מ-285,000 אבל פחות ממספר ההצבעות שבתוכנית השנייה.
ד. יותר ממספר ההצבעות שבתוכנית השנייה.

5. בשלב הכרזת התוצאות, איזה שם יכריז צביקה הדר ראשון? (ניתן לבחור באופציה אחת או בשתיים, כאשר מי שיבחר באופציה אחת מבין השלוש, ויצדק בה, יקבל 2 נקודות, ומי שיבחר בשתי אופציות ויצדק באחת מהן, יקבל נקודה אחת)
האחים צנחני
אוריאל שאלתיאל
חגית נדרי

6. מה מהדברים הבאים יקרה בתוכנית זו? (ניתן לסמן יותר מתיבה אחת. כל אירוע שסימנתם שיקרה ואכן קרה, מזכה את המנחש בנקודה נכונה. כל אירוע שלא סימנתם ואכן לא קרה, מזכה אף הוא בנקודה אחת)
א. גם הפעם יקבל המשתתף שבמקום השני יותר מ-100,000 קולות.
ב. מי שינצח במשחק בתוכנית (משחק בו זוכים בדרך כלל ב-2000 קולות) ינצח גם בתוכנית עצמה.
ג. השם השני שצביקה הדר יכריז על מספר הנקודות שצבר יהיה זה שיסיים במקום השני.
ד. סשה גרישקוב או הראל סקעת ילוו את השיר שיסיים במקום האחרון.

כינוי
אימיילחזרה אל הפרויקט
הטבלה המעודכנת של המשתתפים בתחרות "מלך הכוכב"
אל האתר הרשמי של התוכנית