המסך המפוצל

פוסט-אפוקליפסה עכשיו

ביום ג` ה"מסיבאפי" חוזרת בפעם הרביעית. ויש גם סקר נושא פרסים למען הוצאת DVD של "באפי" בעברית!

מאת: המערכת

פורסם: 13-08-2006
125 תגובות
ה"מסיבאפי" היא כבר מסורת ישראלית מפוארת - 4 שנים נפגשים חובבי הסדרות של ג'וס ווידון ("באפי קוטלת הערפדים", ומאוחר יותר "אנג'ל", ו"פיירפליי") בארץ, ללילה שלם שמטרתו אחת ויחידה - לחגוג את הסדרות הללו ואת הקהילה ההדוקה אשר נוצרה סביבן. המסיבה מתקיימת פעם בשנה, בחודשי הקיץ, ונערכת על ידי "שגרירות סאנידייל בישראל" - ארגון החובבים של קהילת באפי הישראלית.

השנה תתקיים המסיבה במועדון "הויסקאיה" שבתל אביב, החל משעה 21:00 ביום שלישי ה- 15.8.06, ועד שעה 6:00 בבוקר המחרת. נושא המסיבה השנה הוא: "מסיבאפי" פוסט-אפוקליפטית!

כרגיל תוכל הקהילה להיפגש, לרקוד על אור הבוקר, להשתתף במשחקים נושאי פרסים, ופשוט לבלות עם אנשים בראש באפיסטי.

גולת הכותרת של ה"מסיבאפי" השנה הם שני סרטי מעריצים שתוכלו לראות באולם ההקרנות.

הראשון הוא ההפקה הישראלית המקורית "מה זה השטויות האלה, באפי ציידת הערפדים", סרט בו צוחקת הקהילה על עצמה באהבה. הסרט השני הוא הדוקומנטרי האמריקאי "Done the Impossible", המתאר את מאבק המעריצים למען עתידה של "פיירפליי", ומלא בראיונות עם ג'וס והקאסט. וכמובן - יוקרנו גם פרקים נבחרים מתוך הסדרה לתוך שעות הבוקר המוקדמות.

פרטים מלאים ותשובות לכל שאלה נוספת, תמצאו באתר המסיבאפי: http://www.sunnydale-embassy.co.il/messibuffy2006האם תופץ "באפי" במהדורה ישראלית מתורגמת? סקר הדיוידי הגדול יכול לגרום לחלום לקרות - ויש גם פרסים למשתתפים!

קשה להאמין שדווקא "באפי", מן הפופולאריות שבסדרות השנים האחרונות, לא יצאה עד היום במהדורה עברית.

"שגרירות סאנידייל בישראל" יצרה קשר עם בעלי הזכויות על הוצאת סדרותיו של ג'וס ווידון בישראל ("גלובוס"). לדבריהם, אם תהיה היענות מספיקה, תצא הסדרה "באפי" ב-DVD ישראלי מתורגם לעברית. מהדורה כזו היא חלומם של רבים.

כיצד תוכלו לעזור לנו להגשים את החלום? מלאו את הסקר הבא באובייקטיביות:

אני מתכוונ/ת לרכוש DVD של "באפי" אם יצאו בגרסה ישראלית.
כמה עונות תקנה/י להערכתך במידה ומחיר כל עונה יהיה:
199 ש"ח?
224 ש"ח?
249 ש"ח?

ניתן למלא את הסקר באנונימיות, אך הממלאים את השאלון בצירוף פרטים מלאים, יקבלו הודעה אם תתממש התוכנית, ויזכו בעדיפות להנחה על DVD אם תושג הנחה.

כמו-כן, הממלאים פרטים עד ליום המסיבאפי (15/8) כולל במסיבאפי עצמה, ישתתפו בהגרלה שנקיים במסיבה ויוכלו לזכות בפרס נחשק.

"שגרירות סאנידייל בישראל" מתחייבת לא לעשות שימוש במידע האישי שבשאלונים מעבר למטרות הסקר וההגרלה, ולא למסרו לאף גורם אחר.

שם:
טלפון:
כתובת דואר אלקטרוני:
מספר חבר שגרירות (אם חבר/ה):